Чи здатні додатки для лікарів і пацієнтів вивести медицину на новий рівень?

Глобальні зміни, які відбулися в світі після того, як коронавірус COVID-19 викликав пандемію, дозволяють точно говорити про те, що світ більше ніколи не буде колишнім. Як не дивно, саме система охорони здоров’я замість того, щоб зміцнитися і стати сильною, як ніколи раніше, дала суттєвий збій – причому в багатьох країнах світу. Охорона здоров’я, розрахована, як правило, на звичайні навантаження, змушена була перейти на рейки посиленої роботи на ниві коронавіруса. Через це “за бортом” якісної медичної допомоги залишилися сотні тисяч пацієнтів різного віку – адже у них зникла можливість потрапити на прийом до лікаря, зайнятого виключно коронавірусними пацієнтами. Однак двадцять перше століття зі своїми цифровими технологіями незмінно приходить на допомогу людству, і все більшу популярність з кожним днем ​набуває формат дистанційного надання медичних послуг. Саме завдяки подібним цифровим сервісам https://agilie.com/en/services/medical-app-development жителі Миколаєва зможуть не залежати від примх світових пандемій і отримувати високоспеціалізовану медичну допомогу тоді, коли вона знадобиться.

Важливий софт

Медичні послуги надають пацієнтам з Миколаєва цілий ряд вагомих переваг перед традиційним отриманням консультацій в поліклініках і амбулаторіях:

  • доступ до консультацій в будь-який час і в будь-якому місці – 24/7;
  • можливість зберегти результати обстеження в цифровому вигляді і показати ще кільком фахівцям;
  • вибір фахівця на свій смак – незалежно від місця проживання;
  • електронна картка амбулаторного пацієнта і історія хвороби, яка доступна тільки вам і лікарю;
  • зрозуміле ціноутворення;
  • простота використання.

Разом з тим, медичні працівники теж отримують чимало переваг від співпраці з такими онлайн-платформами. Так, наприклад, вони отримують зручний графік роботи, можливість консультуватися з колегами і оперативно проводити консиліуми, зберігати медичну документацію зручним для себе способом.

На шляху до успіху

Для того, щоб створити якісний IT-продукт, недостатньо одного лише бажання. Адже потрібно ретельно проаналізувати ринок, спланувати майбутній додаток або платформу, виконати прототипування для того, щоб точно визначити свою цільову аудиторію, створити дизайн (адже всім нам приємно користуватися красиво намальованими додатками, чи не так?), розробити, протестувати із залученням якомога більшої кількості клієнтів, запустити продукт, а також передбачити його періодичне обслуговування і підтримку. Такі технології досить трудомісткі, але можна з упевненістю сказати, що настає їх час, їхня ера. Ера цифровізації медицини вже прийшла на планету, адже і після завершення пандемії популярність такого софта буде тільки рости.

.,.,.,.